Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ долучилися до запорізького Маршу миру

Студенти ЗНУ долучилися до запорізького Маршу миру

19.01.2015 13:59

Учора в Запоріжжі відбулася масова акція на підтримку людей, що постраждали від терористичних дій на Сході України. В Марші миру взяли участь понад тисячі осіб, серед яких були і представники Запорізького національного університету.

Учасники акції підготували плакати з надписами: «Я - Волноваха», «Я – Іловайськ», «Я –Україна», «Я – Піски» тощо, прапори та іншу українську символіку. На знак миру до неба випускали голубів, а всі охочі могли написати солдатам у зоні АТО листи. Дітлахи, яких взяли із собою дорослі, малювали в подарунок військослужбовцям картини. Також небайдужі запоріжці збирали для допомоги солдатам гроші.
Окрім того, присутні на акції написали звернення до міського голови, депутатів міської ради, керівників силових відомств, у якому просять збільшити видатки на соціальне забезпечення учасників антитерористичної операції, а також вжити заходів щодо попередження виникнення сепаратистських рухів і подій, спрямованих на дестабілізацію ситуації в Запоріжжі.