Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачам і студентам економічного факультету подякували за допомогу учасникам АТО

22.01.2015 09:57 Все Факультети Економічний Економічний факультет АТО

20 січня викладачі та студентська рада економічного факультету ЗНУ були відзначені подякою від ЗМГО «Волонтерський центр Запоріжжя» за підписом заступника голови цієї громадської організації Костянтина Денисова за надану допомогу учасникам антитерористичної операції, яка триває на Сході України. На зібрані факультетом кошти волонтери придбали сучасні спальні мішки для потреб військовослужбовців Національної гвардії України.

Варто відзначити, що економічний факультет вже не вперше співпрацює з громадською організацією «Волонтерський центр Запоріжжя». Раніше на передані викладачами і студентами кошти придбали армійські біноклі та каремати. Крім того, представники ЗНУ за участі волонтерів придбали та передали у частини Державної прикордонної служби України 10 спальних мішків. Саме у цих частинах несуть службу студенти економічного факультету, які постійно відчувають увагу та турботу своїх однокурсників і викладачів.

Викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії
Костянтин Денисов