Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті ЗНУ відбувся семінар для вчителів шкіл Запоріжжя

На фізичному факультеті ЗНУ відбувся семінар для вчителів шкіл Запоріжжя

22.01.2015 16:07 Фізичний факультет Семінар

22 січня на фізичному факультеті Запорізького національного університету відбувся науково-методичний семінар на тему «Особливості підготовки учнів до ЗНО з фізики в 2015 навчальному році», на який завітали близько 40 вчителів фізики запорізьких шкіл.

Організаторами заходу виступили представники фізичного факультету ЗНУ та Інформаційно-аналітичного методичного центру Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.
Із вітальним словом до присутніх на заході звернулися методист ІАМЦ Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Валентина Кравцова та декан фізичного факультету ЗНУ, кандидат педагогічних наук Андрій Андрєєв. Вони подякували вчителям за плідну співпрацю, якісну підготовку майбутніх студентів та побажали творчої роботи під час семінару. Крім того, Андрій Миколайович розповів учасникам заходу про особливості ЗНО та вступної кампанії 2015 року.
Власним досвідом роботи у напрямку підготовки учнів до складання ЗНО з фізики з колегами поділились вчитель вищої категорії запорізького ліцею «Логос» Сергій Зиков (за програмою профільного рівня) та вчитель вищої категорії Запорізького навчально-виховного комплексу «Мала гуманітарна академія» Іван Забігайло (за програмою рівня стандарту).
У свою чергу, викладач кафедри загальної фізики загально-технічного факультету Запорізького національного технічного університету Роман Мартинюк розповів присутнім про ефективний метод розв’язання задач «Правило трьох векторів», а методист ІАМЦ Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Валентина Кравцова зупинилася на темі використання прийому «Вихідний білет».
Також серед вчителів з фізики шкіл Запоріжжя було проведено анкетування щодо того, які розділи при підготовці учнів до ЗНО викликають у них труднощі.
Після семінару всі охочі мали можливість поспілкуватися у невимушеній атмосфері та поставити додаткові запитання доповідачам.

Олена Ярошенко