Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у флешмобі «Ланцюг Єдності»

Студенти ЗНУ взяли участь у флешмобі «Ланцюг Єдності»

23.01.2015 08:57 Студенти флешмоб

22 січня, в День Соборності України, студенти Запорізького національного університету взяли участь у патріотичному флешмобі «Ланцюг Єдності». Під час заходу молодь міста створила живий ланцюг на греблі Дніпрогес, символічно поєднавши в такий спосіб береги Дніпра. Незважаючи на похмуру погоду, настрій в учасників акції був піднесений. На флешмоб вони взяли з собою патріотичну символіку – прапори, віночки, жовто-блакитні стрічки. Водії транспорту, який проїжджав повз живий ланцюг, сигналили, виcловлюючи учасникам свою підтримку.

Патріотичний захід продовжився на Алеї захисників вітчизни у парку Металургів, де школярі зібрали жовто-блакитний пазл-карту України, а студентка ЗНУ Юлія Данилюк виконала пісню «Рідна земля». Продовжилося святкування Дня Соборності виконанням вірша «Любіть Україну» Володимира Сосюри, а насамкінець всі присутні заспівали Гімн України.
Організатором акції виступило Управління молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, а студенти Запорізького національного університету стали його активними учасниками.