Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у міжрегіональній веб-конференції з нагоди Дня Соборності України

23.01.2015 11:55 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Історичний факультет Факультет соціології та управління

22 січня з нагоди Дня Соборності України Запорізьким, Івано-Франківським, Миколаївським, Чернігівським центрами перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців організовано і проведено міжрегіональну веб-конференцію «Соборність України: історичне минуле, сучасні виклики, прогнози на майбутнє», в роботі якої взяли участь і науковці юридичного, історичного факультетів та факультету соціології та управління ЗНУ.

Разом із своїми колегами з інших регіонів представники ЗНУ, представники органів державної влади та місцевого самоврядування обговорили питання традицій територіальної організації влади у різних областях нашої держави, шляхи зміцнення соборності України з урахуванням регіонального аспекту. Активну участь у веб-конференції, змістовні доповіді із окресленням можливих шляхів зміцнення соборності в Україні, формулюванням конкретних пропозицій щодо пріоритетів державотворчих та правотворчих процесів запропонували представники ЗНУ: декан історичного факультету Володимир Мільчев, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, доцент кафедри соціології Едуард Гугнін, завідувач кафедри політології Євген Цокур, старший викладач кафедри конституційного та трудового права Наталя Верлос, завідувач лабораторії криміналістики Павло Шалдирван, доцент кафедри адміністративного та господарського права Ольга Меліхова.
Завдяки участі у заході науковців, державних службовців, службовців органів місцевого самоврядування, громадськості можливим стало поєднання теоретичних та практичних питань відповідної проблематики й формулювання конкретних пропозицій щодо зміцнення соборності України. Резолюція за підсумками заходу направлена до Верховної Ради України.