Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вручення додатків до дипломів європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) на юридичному факультеті ЗНУ

26.01.2015 13:58 Все Факультети Юридичний юристи

24 січня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення додатків до дипломів Європейського зразка бакалаврам і магістрам – випускникам 2014 року. Підтвердження європейського рівня освіти отримали 23 найкращих випускника юридичного факультету.

Доречі, додаток до диплома Європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) забезпечує міжнародне визнання диплома (кваліфікацію вищої освіти) і відкриває доступ до подальшого навчання або роботи за кордоном. Додаток заповнюється відповідно до структури, розробленої Європейською комісією, Радою Європи та ЮНЕСКО/СЕПЕС, містить інформацію двома мовами (англійською та українською) про індивідуальне навчання та отримані компетентності і дає змогу спростити процедуру вступу до навчального закладу за кордоном.
З привітанням до випускників звернувся к.ю.н., доцент, професор кафедри цивільного права, перший проректор Запорізького національного університету Бондар Олександр Григорович.
Олександр Григорович сердечно привітав випускників з цією значною подією та запевнив, що формування потужного освітнього потенціалу нації, досягнення найвищої якості підготовки фахівців-юристів є і надалі буде пріоритетом діяльності та подальшого розвитку юридичного факультету ЗНУ, отримані в університеті глибокі знання дозволять випускникам гідно вступити до молодої когорти правників і опанувати не одну життєву і професійну висоту.
Також він засвідчив, що сьогодні країні потрібні висококваліфіковані фахівці у сфері юриспруденції з відповідним рівнем сучасних правових знань та високим рівнем правосвідомості, здатних компетентно і відповідально виконувати свої посадові функції, сприяти подальшому становленню демократичної, правової, соціальної держави. Після завершення урочистої частини усі присутні на заході зробили групове фото.

Юридичний факультет