Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ відзначили День Соборності України

У Торговому коледжі ЗНУ відзначили День Соборності України

24.01.2015 14:57 Торговий коледж свято

22 січня в Торговому коледжі Запорізького національного університету відбулось святкування Дня Соборності України. За ініціативи студентської ради коледжу, до свята на першому поверсі було відкрито інформаційний куточок, в якому представлені офіційні документи, фотоматеріали, поштові картки, газетні статті за темою свята.

З огляду на сучасну ситуацію в країні, в цьому році питання єдності країни як ніколи актуальне. У рамках святкування Дня Соборності відбувся конкурс студентських робіт, де переважала тематика з історії підписання Акту Злуки, міжнародної ситуації та проблем утворення ЗУНР, внутрішньої і зовнішньої політики директорії УНР.
За результатами конкурсу І місце посіла студентка групи ТК 1/13 Валерія Швець, ІІ і ІІ місце поділили студентки групи 9 ТК 1/12 Ганна Вардумян й Аліна Міфтахова.
Також всі групи та викладачі коледжу долучились до акції «Я розмовляю українською мовою» - протягом всього дня вони вітались та спілкувались між собою виключно рідною мовою.

Торговий коледж