Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочалася спартакіада серед викладачів та співробітників вишу

У ЗНУ розпочалася спартакіада серед викладачів та співробітників вишу

27.01.2015 14:11 Все Факультети Економічний Історичний Математичний Соціальної педагогіки та психології Фізичного виховання Юридичний Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Спартакіада СОК

27 січня на базі Спортивно-оздоровчого комплексу Запорізького національного університету відбулося відкриття спартакіади серед викладачів та співробітників університету, яка триватиме до 30 січня. Організаторами цих змагань виступили керівництво Спортивно-оздоровчого комплексу та профспілковий комітет нашого вишу.

За словами заступника директора СОК ЗНУ Олександра Петренка, щороку кількість охочих взяти участь у цих спортивних змаганнях зростає. Також він відзначив гарно проведену організаційну роботу з підготовки спартакіади та неабиякий інтерес викладачів та співробітників університету до спортивних змагань.
Цього року до участі в спартакіаді зареєстровано близько 150 охочих помірятися силами у змаганнях із різних видів спорту. Змагання серед викладачів та співробітників проходитимуть з 4 видів спорту: шашок, настільного тенісу, міні-футболу та стрільби з гвинтівки. Перший турнірний день розпочався змаганням з шашок серед чоловіків та жінок. Так, заявки на участь у цьому виді змагань подали 14 співробітників ЗНУ, серед яких представники юридичного, математичного, економічного, історичного, фізичного факультетів, ЕПК, Наукової бібліотеки ЗНУ та факультету соціальної педагогіки та психології. Суддями сьогоднішнього змагання виступили: викладач загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання Галина Єсіонова та заступник директора СК ЗНУ Олександр Петренко (головний суддя спартакіади).
Переможцями першого дня спартакіади серед чоловіків стали: Георгій Артемов (СПП) - І місце; Віктор Солдатов (СПП) - ІІ місце і Сергій Тихомиров (Наукова бібліотека ЗНУ) - ІІІ-тє місце. Серед жінок призові місця розподілились наступним чином: I місце – Ірина Ткаченко (доцент кафедри математичного аналізу); ІІ місце посіла Анна Багорка (викладач ЕПК), а ІІІ-тє – Олена Лещенко (викладач кафедри соціальної педагогіки). Усі переможці отримали медалі та грамоти, а також цінні призи, які вручили директор Спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас та голова ППО ЗНУ Борис Павловський.
Адміністрація Спортивно-оздоровчого комплексу Запорізького національного університету запрошує всіх охочих взяти участь у щорічних змаганнях серед співробітників та викладачів нашого вишу та підтримати наших спортсменів.
Графік змагань:
Настільний теніс - 28 січня з 10-00 в корп. № 2