Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні актори ЗНУ влаштували публічні читання творів сучасних драматургів

Майбутні актори ЗНУ влаштували публічні читання творів сучасних драматургів

28.01.2015 14:14 Факультет соціальної педагогіки і психології театральне мистецтво читання

24 січня на факультеті соціальної педагогіки і психології Запорізького національного університету провели незвичайний захід: публічне читання п’єс молодих українських авторів.

Ініціатором проведення читань виступила молодий драматург, випускниця факультету журналістики нашого вишу Анастасія Косодій. Керувала творчим процесом старший викладач кафедри акторської майстерності, заслужена артистка України Надія Стадніченко. Разом зі студентами спеціальності «Театральне мистецтво» вони підготували до виступу 3 п'єси: «Квартира № 22» Олександра Зирянова, «По кругу» Наталії Блок та «Мелочь» Олени Астасьєвої. Всі ці твори мають актуальну для сьогодення тематику і покликані розкрити гострі соціальні проблеми. Навіть деякі іронічні моменти, які драматурги подають в певному контексті, не тільки викликають усмішку, а й створюють у глядача розуміння чогось більш серйозного й важливого.
У виступах перед аудиторією взяли участь студенти-актори 3-5 курсів: Аліна Тотьмяніна, Олексій Воротніков, Олександра Неборак, Євген Славінський, Аліна Церпицька, Ольга Гриценко, Артур Дунець та Юліана Пилипець.