Новини пресслужби ЗНУ / Новини / МК «Запоріжсталь» заснував іменні стипендій для студентів запорізьких вишів

МК «Запоріжсталь» заснував іменні стипендій для студентів запорізьких вишів

29.01.2015 13:20 ВАТ «Запорізький металургійний комбінат ”Запоріжсталь”» Запорізького національного університет іменні стипендії

ВАТ «Запорізький металургійний комбінат ’’Запоріжсталь’’» заснував 20 іменних стипендій для студентів запорізьких вищих навчальних закладів - Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Запорізької державної інженерної академії та Запорізького металургійного коледжу ЗДІА - з метою мотивації молоді для отримання якісної вищої освіти. До числа стипендіатів увійдуть і троє студентів нашого вишу.

Про призначення іменних стипендій кращим студентам повідомив генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма під час зустрічі з ректорами та студентами запорізьких ВНЗ, яка відбулася 27 січня. Звертаючись до присутніх, Ростислав Ігоревич зазначив: «Нашому підприємству потрібні амбітні професійні фахівці, які самі готові розвиватися, а також вкладати свій інтелект і працю у розвиток України, Запорізького краю та нашого комбінату. Ми систематично співпрацюємо із запорізькими освітніми закладами. У 2014 році на наше підприємство прийняті були 266 випускників запорізьких вишів для роботи за основними металургійними спеціальностями».
У ході розмови із представниками МК «Запоріжсталь» студенти поставили Ростиславу Шурмі низку питань щодо ситуації в українській промисловості, проблем металургійної галузі в умовах економічної та політичної кризи, подальших перспектив розвитку цього комбінату.
Подібні зустрічі керівників та провідних фахівців МК «Запоріжсталь» із запорізькими студентами відбуваються систематично: під час проведення майстер-класів молодь має змогу ознайомитися із новітніми технологіями та напрямами роботи підприємства, які засновані на практичному досвіді.
Окрім того, близько 1500 студентів вишів, коледжів та учнів професійних ліцеїв проходять на цьому підприємстві ознайомлювальну, виробничу та переддипломну практики, а після отримання диплому багато хто з них стають працівниками комбінату.
Треба зазначити, що три іменні стипендії були виділені для студентів Запорізького національного університету. Їх отримають ті з представників студентства нашого вишу, хто має найкращі показники у навчанні (середній бал – не менше 4,7) і бере активну участь у науковій та суспільній діяльності. Розмір стипендіальних виплат для студентів ВНЗ складає 700 грн на місяць. Крім того, стипендіати МК «Запоріжсталь» отримають також пріоритетне право під час працевлаштування на комбінат.
Імена студентів нашого університету, які отримуватимуть цю стипендію, будуть визначені під час засідання Вченої ради ЗНУ наприкінці лютого.