Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів та співробітників університету

28 січня у Запорізькому національному університеті відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів та співробітників. Організатори заходу – представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ і профспілкового комітету ЗНУ.

На початку змагань із вітальним словом до учасників змагання звернувся директор Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас. Він подякував любителям настільного тенісу за виявлений інтерес до традиційних спортивних заходів нашого університету.
У змаганні з настільного тенісу взяли участь 16 співробітників ЗНУ (8 чоловіків та 8 жінок), серед яких були представники економічного, юридичного, математичного, філологічного та біологічного факультетів, Економіко-правничого коледжу, Наукової бібліотеки ЗНУ та Відділу технічних засобів навчання, ремонту та їх обслуговування. У заході взяв участь також представник ректорату ЗНУ – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура. Головним суддею цього дня виступив керівник секції настільного тенісу ЗНУ Микола Щиковський.
За результатами змагань переможцями серед жінок стали:
1 місце – викладач кафедри спортивних ігор факультету фізичного виховання Лія Гальченко;
2 місце – інженер 2 категорії кафедри фізики напівпровідників фізичного факультету Анастасія Овчарова;
3 місце – доцент кафедри математичного аналізу математичного факультету Ірина Ткаченко.
Серед чоловіків:
1 місце – інженер-електронік 1 категорії Відділу технічних засобів навчання, ремонту та їх обслуговування Євген Пінчук;
2 місце – завідувач кафедри мисливствознавства та іхтіології біологічного факультету Валерій Домніч;
3 місце – доцент кафедри української мови філологічного факультету Ігор Ліпкевич.
Директор СОК ЗНУ Михайло Протас і голова Первинної профспілкової організації ЗНУ Борис Павловський привітали переможців змагань, вручили їм грамоти, медалі та пам’ятні подарунки.

Олена Ярошенко