Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волейболістки ЗНУ здобули перемогу у 10-му турі XXIV Чемпіонату України

Волейболістки ЗНУ здобули перемогу у 10-му турі XXIV Чемпіонату України

02.02.2015 15:05 Факультет фізичного виховання волейбол

31 січня жіноча команда нашого університету «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» здобула перемогу у 10 турі суперліги XXIV Чемпіонату України з волейболу.

Спортсменки ЗНУ цього разу зустрілися на волейбольному полі з однією із найсильніших команд країни – «Хімік». У складі запорізької команди грали Катерина Сільченкова, Дар’я Дрозд, Лідія Лучко, Христина Пугачова, Олександра Биценко, Ольга Скрипак, Наталія Дєрюгіна, Юлія Яструб. Головний тренер команди – Ігор Філіштинський. Запорізькі волейболістки продемонстрували чудовий рівень підготовки та якісну гру. Хоча на початку гри «Хімік» виривався вперед, однак «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» не лише відігралася, а й перегнала суперниць у другій частині гри. У третій партії команди майже зрівняли рахунок, однак «Хіміку» вдалося вирватися вперед. У підсумку вони програли сім очок поспіль, допустили кілька помилок і не змогли пробитися через блок «Орбіти-ЗТМК-ЗНУ». М'яч достатньо довго тримався в повітрі завдяки технічній грі в захисті і вмілій грі на блоці. За результатами тривалої боротьби команда «Орбіти-ЗТМК-ЗНУ» із рахунком 2:3 здобула перемогу і посіла друге місце на турнірній таблиці. Вітаємо переможців та бажаємо успіху у наступних турах Чемпіонату України з волейболу!

Фотографії з сайту: http://vk.com/orbita_zp