Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Понад 200 випускників Економіко-правничого коледжу отримають дипломи у 2015 році

02.02.2015 15:33 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж свято вручення дипломів

30 січня стало черговою важливою віхою в історії Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету. Перший випуск цього сезону - близько 50 випускників спеціальностей «Організація виробництва» й «Туристичне обслуговування» - отримали дипломи ОКР «молодший спеціаліст». Представники адміністрації нашого вишу та його професорсько-викладацького колективу, батьки та друзі вчорашніх студентів зібралися разом, аби привітати молодих фахівців зі знаковою подією та побажати їм успішної кар’єри та усіляких гараздів у їхньому дорослому житті.

На початку заходу його ведучі – студентка 2 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» ЕПК Ольга Мішевська та випускник спеціальності «Розробка програмного забезпечення» 2013 року, студент математичного факультету Микола Копиловський – привітали всіх присутніх в аудиторії. Також вони підкреслили, що це – незвичайне свято, адже для викладачів коледжу радість від досягнень їхніх студентів поєдналася зі смутком від розставання з вихованцями.
Напутнє слово випускникам від імені усього професорсько-викладацького колективу виказав перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Вітаючи присутніх на заході, Олександр Григорович, наголосив, що Економіко-правничий коледж давно вже став важливою частиною Запорізького національного університету й залишиться нею попри всі реформи освіти й виклики сьогодення. «Студенти ЕПК стають переможцями різноманітних наукових, спортивних і творчих заходів, які постійно проходять у нашому університеті. Це – переконливе свідчення того, що цей структурний підрозділ обрав правильний напрямок для свого розвитку», - наголосив Олександр Григорович. Він вручив випускникам обох спеціальностей Подяки ректора ЗНУ за відмінні успіхи у навчанні й активну участь у науковому й культурному житті коледжу й дипломи ОКР «молодший спеціаліст» із відзнакою.
Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук у своєму привітанні випускникам ЕПК зазначив, що уважно стежить за тим, як розвивається коледж, й наголосив, що студенти коледжу посідають особливе місце у житті великої дружної родини нашого університету. Він подякував викладачам, зокрема кураторам груп випускників Олені Прилипко й Вікторії Буличовій за їхню невтомну працю й за те, що вони вклали частинку власної душі у виховання кожного свого студента, перетворивши школярів на кваліфікованих фахівців. Геннадій Миколайович в урочистій обстановці вручив дипломи представникам спеціальності «Туристичне обслуговування». До його привітань також приєднався відповідальний секретар приймальної комісії, завідувач кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Дамір Бікулов. Він зазначив, що він викладав сьогоднішнім випускникам під час навчання їх у коледжі, а тепер сподівається зустрітися зі ними вже під час їхнього навчання на факультеті менеджменту. Дамір Тагірович подякував випускникам за сумлінне навчання, а також побажав їм, аби диплом ЕПК став гарним стартом в побудові їхньої успішної кар’єри.
Директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова, вітаючи присутніх на заході, наголосила, що це – четвертий зимовий випуск. Економіко-правничий коледж ще молодий підрозділ ЗНУ, він був створений у 2008 році, а «Туристичне обслуговування» й «Організація виробництва» були серед перших спеціальностей, заснованих на його базі.
Олена Євгенівна підкреслила, що глибокі знання цьогорічних випускників переконливо свідчить про те, наскільки серйозним є рівень підготовки в ЕПК. Так, за її словами, під час випускних державних іспитів голова комісії – генеральний директор ТОВ «Інтурист» Володимир Біляченко – відзначив неабиякий рівень складності запитань, що увійшли до екзаменаційних білетів, а також ґрунтовні знання випускників коледжу. Вона подякувала викладачам, а це близько 70 висококваліфікованих фахівців, які протягом трьох із половиною років ділилися зі студентами своїми знаннями. Також Олена Грибанова висловила вдячність батькам, які протягом усього навчання плідно співпрацювали з педагогічним колективом коледжу, підтримуючи своїх дітей, скеровуючи їх на сумлінну працю. Крім того, директор коледжу запевнила, що попри всі реформи освіти, їхній підрозділ буде існувати і розвиватися. Вона також повідомила, що ОКР «молодший спеціаліст» за нещодавно ухваленим Законом України «Про вищу освіту» буде прирівняно до освітньо-кваліфікаційно рівня «молодший бакалавр». Олена Євгеніївна також висловила сподівання, що більшість випускників продовжать навчання на старших курсах ЗНУ і не забуватимуть про свою Альма-матер, де отримали перший диплом.
Від імені батьків всіх випускників привітали Тетяна Бірюкова й Людмила Примерова. Також вони щиро подякували представникам адміністрації ЗНУ й викладачам Економіко-правничого коледжу за ґрунтовні знання, які отримали студенти, й за сердечне ставлення до їхніх дітей під час навчання.
Від імені випускників зі словами щирої подяки до присутніх на заході звернулися Андрій Дементій та Ольга Бєлєва. Вони зазначили, що роки навчання в ЕПК стали незабутніми для всіх випускників ЕПК і що вони завжди будуть із гордістю згадувати про те, як здобували освіту в цьому закладі.
Насамкінець урочистостей вчорашні студенти на знак глибокої вдячності подарували квіти своїм улюбленим викладачам. При цьому на адресу наставників, зокрема директора ЕПК Олени Грибанової пролунало багато теплих слів й обіцянок пам’ятати рідний коледж.
Незабутню атмосферу випускного заходу допомагали також створити представники вокальної студії «Кантилена» Центру культури ЗНУ, подарувавши винуватцям свята кілька відомих ліричних пісень. Після завершення офіційної частини випускники та їхні викладачі сфотографувалися разом на добру згадку.

Таміла Тарасенко