Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Пріоритетне завдання ЗНУ - підтримувати своїх докторантів

Пріоритетне завдання ЗНУ - підтримувати своїх докторантів

02.02.2015 16:05 Відділ аспірантури й докторантури зустріч наука

28 січня відбулася зустріч випускників докторантури ЗНУ з проректором з наукової роботи, професором Геннадієм Васильчуком і завідувачем відділу аспірантури і докторантури, доцентом Юрієм Кагановим. Учасники заходу обговорили проблемні питання, пов’язані із дисертаційними дослідженнями та підготовкою наукових робіт докторантів до захисту.

Під час розмови з докторантами керівники підрозділів мали на меті з’ясувати, які індивідуальні проблеми виникають у кожного докторанта у ході наукової та організаційної роботи з підготовки дисертацій до захисту, і які з них потребують допомоги з боку університету. Учасники заходу також обговорили нормативно-правові аспекти захисту дисертацій.
Підсумком цієї зустрічі стала розробка стратегії адресної організаційно-методичної підтримки для успішного завершення й захисту дисертаційних робіт. Представники адміністрації нашого вишу також наголосили, що попри соціально-економічні проблеми, які на сьогодні існують у нашій державі, в Колективному договорі ЗНУ збережено норму про виплату матеріальної винагороди за захист докторської дисертації у розмірі 25 тисяч грн. Тож, як зауважили координатори зібрання, колектив нашого вишу має амбітну мету поповнити свої лави 14 докторами наук у 2015 році!
Протягом поточного місяця заплановано подібні зустрічі провести з випускниками аспірантури ЗНУ.

Відділ аспірантури і докторантури