Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти юридичного факультету здали кров для військовослужбовців

Викладачі та студенти юридичного факультету здали кров для військовослужбовців

05.02.2015 15:45 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет благодійність АТО

Представники юридичного факультету Запорізького національного університету протягом навчального року провели низку благодійних акцій, спрямованих на підтримку військовослужбовців, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, а також – вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей. Так, 5 лютого викладачі та студенти цього факультету відгукнулися на заклик Обласного центру переливання крові й стали донорами, аби допомогти солдатам, які перебувають на лікуванні в обласній клінічній лікарні та у воєнному госпіталі нашого міста.

Усього в акції взяли участь 6 викладачів факультету, а також близько 40 студентів 2-5 курсів. До речі, на пропозицію стати донорами відгукнулися не лише ті, хто здобувають освіту за денною формою навчання, але й ті, хто вчаться на заочному відділенні. За словами самих майбутніх правників, співробітники Центру переливання крові були приємно вражені їхньою організованістю й прагненням допомогти тим, хто цього потребує.
Один із ініціаторів акції, доцент кафедри конституційного та трудового права Микола Мартинов відзначив, що на юридичному факультеті подовжують займатися волонтерством. Так, наступного тижня протягом чотирьох днів у холі навчального корпусу № 5 із 8.00 до 15.00 будуть збирати речі й продукти для передачі бійцям АТО (у вівторок – одяг й предмети особистого вжитку, у середу – солодощі, у четвер – медикаменти, а в п’ятницю – овочі та фрукти). Викладачі та студенти юридичного факультету запрошують усіх небайдужих приєднатися до цієї акції і підтримати українських військових.

Таміла Тарасенко