Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету обговорили особливості правової системи США

Студенти юридичного факультету обговорили особливості правової системи США

11.02.2015 15:44 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет круглий стіл навчання

На юридичному факультеті відбулося засідання круглого столу з теми «Особливості правової системи США: історія, структура, джерела». Участь у ньому взяли студенти четвертого курсу під головуванням асистента кафедри історії і теорії держави та права Руслани Половинкіної.

Учасники засідання обговорили питання специфіки англо-американської правової системи, зокрема правової системи США. Мова йшла про її історію, складові та джерела права США, а також про структуру судового прецеденту і прецедентної норми права. Свою обізнаність у цій галузі, зокрема, продемонстрували Анастасія Латипова, Іван Мотильов, Дмитро Шелхов, Ольга Мосьпак та Вачік Фтоян.
Проведення таких заходів надає можливість на науковому рівні обговорити проблеми правових систем світу і сприяє засвоєнню студентами матеріалу з дисципліни «Порівняльне правознавство».

Руслана Половинкіна,
асистент кафедри історії і теорії держави та права