Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ розпочався Тиждень благодійності

На юридичному факультеті ЗНУ розпочався Тиждень благодійності

11.02.2015 16:30 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет благодійність АТО

Вчора на юридичному факультеті Запорізького національного університету стартував Тиждень благодійності. Протягом чотирьох днів усі охочі можуть приєднатися до цієї важливої акції й допомогти речами, продуктами та грошима військовослужбовцям, які задіяні в антитерористичній операції на Сході України, та вимушеним переселенцям із Донецької і Луганської областей. Ініціаторами й організаторами заходу стали декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць і доцент кафедри конституційного та трудового права Микола Мартинов.

За рішенням організаторів, кожен день благодійної акції має бути тематичним. Вже у перший день проведення цього заходу він отримав широкий відгук не лише серед викладачів і студентів ЗНУ, але й серед мешканців нашого міста.
Так, 10 січня волонтери юридичного факультету збирали солодощі для військових та переселенців. За підсумком цього дня, у холі навчального корпусу № 5 завдяки спільним зусиллям всіх учасників акції було зібрано близько 50 кг цукерок, велику кількість печива, домашнього варення тощо, а ще 200 гривень благодійних пожертвувань.
Cтуденти Олексій Красов, Анастасія Латипова, Павло Землянський, Ангеліна Вінярська, Владислав Какойло, Юлія Славна, Вікторія Шилова були задіяні в проведенні цього заходу.
Викладачі та студенти висловлюють щиру вдячність усім, хто не залишився осторонь від благодійності, зокрема мешканцям нашого міста, які надали свою підтримку тим, хто її потребує у першу чергу. Треба також зауважити, що представники юридичного факультету у рамках благодійності співпрацюють з Товариством Червоного Хреста України і мають можливість надавати адресну допомогу дітям переселенців та пенсіонерам, які зараз перебувають на території Запоріжжя.
Нагадуємо, що до п’ятниці включно в холі корпусу №5 Запорізького національного університету з 8.00 до 15.00 триватиме волонтерська акція. Зокрема, сьогодні збирали теплі речі, 12 лютого – будуть збирати медичні засоби та ліки, а 13 лютого – продукти харчування, а також іграшки для маленьких переселенців.

Таміла Тарасенко