Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФСУ дискутували щодо філософії кохання

Студенти ФСУ дискутували щодо філософії кохання

16.02.2015 10:49 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління круглий стіл

Cтуденти факультету соціології та управління ЗНУ під організаційним протекторатом Наукового товариства факультету соціології та управління зібралися 13 лютого, напередодні найромантичнішого дня року, на засідання круглого столу задля того, щоб осмислити поняття «кохання». Модераторами заходу були доцент кафедри соціальної філософії та управління Ігор Капріцин та голова факультетського Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених Олена Струк.

Серед доповідачів знайшлися як однодумці, так і опоненти, як прозаїки, так і поети, як наївні, так і досвідчені прихильники високого почуття. Говорили про різні аспекти кохання, наводили цікаві порівняння, дискутували щодо існування кохання з першого погляду. У виступах майже кожного з учасників лунали слова про те, що кохати – це велике мистецтво, якому треба вчитися, це - праця та мудрість. Яскраво описували молоді науковці й впливовість кохання, яке змінює наше уявлення про силу людського духу.
Кохання – це поняття філософське, тобто неосяжне, однак, деякі з учасників заходу наблизилися до пізнання істини, на думку суддівської колегії, трошки ближче інших. Третє місце посіла робота Лілії Зайцевої, друге місце дісталося роздумам Марії Пересипко, а філософом Дня закоханих визнано Антона Назаренка, який вважає, що «кохання – це найскладніше почуття, яке здатна відчувати людина».
Усі учасники були нагородженні почесними грамотами, а переможці отримали подарунки.

НТСАДМВ ФСУ Марія Пересипко