Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті відбувся щорічний науково-методичний семінар для шкільних учителів

17.02.2015 14:02 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет профорієнтаційна робота науково-методичний семінар

15 лютого на історичному факультеті ЗНУ провели щорічний науково-методичний семінар з питань методики викладання історичних дисциплін та впровадження інноваційних технологій в освітню практику. Цього разу представники факультету організували захід спільно із Запорізьким Січовим колегіумом. У семінарі взяли участь вчителі історії загальноосвітніх шкіл м. Запоріжжя та середніх навчальних закладів Бердянського, Василівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Куйбишевського, Мелітопольського, Пологівського, Приазовського, Розівського та Чернігівського районів Запорізької області.

Учасників заходу привітав заступник декана історичного факультету ЗНУ з профорієнтаційної роботи, старший викладач кафедри всесвітньої історії і міжнародних відносин Станіслав Черкасов. У його виступі йшлося про особливості вступної кампанії 2015 року, а також переваги здобуття вищої освіти саме в Запорізькому національному університеті. Присутніх ознайомили з інформацією стосовно умов вступу та особливостей навчання на історичному факультеті, а також нагадали про проведення безкоштовних пробних тренінгів у березні поточного року. Також їхню увагу акцентували на тому, що університет на усіх етапах підготовки і безпосереднього перебігу вступної кампанії є надійним партнером для майбутніх абітурієнтів, зокрема й тих, хто претендує навчатись на бюджетній основі.
Під час проведення семінару вчителі змогли ознайомитись із новими науковими та науково-методичними розробками викладачів факультету. По завершенню семінару всі учасники заходу отримали у подарунок компакт-диски із методичними матеріалами лабораторії інтерактивних технологій навчання гуманітарних дисциплін історичного факультету ЗНУ.