Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий коледж обрав новий склад Студентської ради

Економіко-правничий коледж обрав новий склад Студентської ради

18.02.2015 15:10 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж звітно-виборча конференція студентська рада

17 лютого у Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася звітно-виборча конференція, на якій обирали новий склад студентської ради. На неї завітали 158 делегатів, а також викладачі, адміністрація, гості коледжу. Модератором зустрічі був перший заступник голови студентської ради ЗНУ Анатолій Шашков.

На початку конференції свій звіт представив чинний голова студради Владислав Кондратенко, який доповідав про роботу студентського самоврядування в 2014 році: досягнення активу коледжу в науковій, волонтерській та культурно-масовій роботі. Крім того, Владислав нагородив особливими почесними грамотами тих осіб, які найактивніше підтримували діяльність студради. Також Владислав висловив подяку адміністрації за допомогу та побажав новому голові студради та його команді плідної праці.
У свою чергу, директор коледжу Олена Грибанова відзначила відмінну роботу старост та успіхи в навчальній діяльності студентів. «В цю сесію ми маємо таку кількість відмінників, якої ще не фіксували ніколи», - підкреслила Олена Євгенівна. Також вона розповіла, що студентка ЕПК Дарина Шурига зараз є Президентською стипендіаткою (а йдеться про фінансове заохочення у розмірі 7 тисяч гривень). У доповіді директора коледжу йшлося й про відкриття вже десятої спеціальності в ЕПК – «Соціальна педагогіка та психологія», що стало важливим етапом розвитку навчального закладу. Директор коледжу почесними грамотами відзначила кількох студентів-активістів: Валерія Тимченка, Дар’ю Донську, Дмитра Ковальова, Ольгу Мішевську, Ольгу Різенко, Анастасію Великоіван, Михайла Яворського (який цієї зими, до речі, отримав посвідчення майстра спорту України), Ірину Козак, Владислава Кісіна.
Після офіційної частини було розпочато вибори нового складу студентської ради Економіко-правничого коледжу. За результатами відкритого голосування головою студентської ради ЕПК обрали третьокурсника Іллю Максимова (спеціальність «Правознавство»). Його заступником стала студентка I курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Анастасія Преподобна. Крім того, було обрано голів секторів: інформаційний сектор очолила Ольга Різенко; науковий – Андрій Цибульський; спортивний – Артем Цепелєв; навчальний – Анастасія Шевченко; волонтерський – Дмитро Ковальов; профорієнтаційний – Дарина Куліченко; культурно-масовий сектор – Валерій Тимченко.
Вибори нового складу студентської ради проходили демократично і відкрито. Присутні могли прослухати виступ кожного з претендентів, а на деякі посади їх претендувало і по чотири особи. Скажімо, запекла боротьба тривала за можливість обіймати посаду голови профорієнтаційного сектору. Свої задуми і проекти в цій галузі озвучили Анастасія Корнієнко, Ігор Фісун, Костянтин Федосєєв та Дарина Кулініченко. І хоч перемогла саме остання студентка (як відзначили делегати, її родзинкою були неабияка харизматичність, відмінні ораторські здібності), але до командної роботи були запрошені і троє її активних суперників. Не менша інтрига була й з волонтерським сектором: тут свої ідеї презентували Аліна Літвін та діючий голова сектору Дмитро Ковальов. І теж студенти обіцяли активно співпрацювати. Врешті, обраний голова культурно-масового сектору заступником призначив свою ж суперницю Аліну Добролюбову.
Вже по закінченню конференції новообраний склад студентської ради відразу ж вирушив на перше своє засідання.

Марія Канцелярист,
Ольга Мішевська