Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники економічного факультету взяли участь у проведенні Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Представники економічного факультету взяли участь у проведенні Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

23.02.2015 09:45 Все Факультети Економічний Економічний факультет профорієнтаційна робота

Цієї суботи на базі Запорізького січового колегіуму було проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. До складу журі увійшли декан економічного факультету, професор Алла Череп; старший викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Аліна Осаул (голова журі); доцент кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Наталя Дугієнко; доцент кафедри економічної кібернетики Тетяна Заховалко; заступник декана з наукової роботи економічного факультету, доцент Андрій Линенко; старший викладач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Анна Переверзєва.

Варто зазначити, що кафедрою міжнародної економіки та економічної теорії були розроблені комплексні завдання для І–ІІІ етапів олімпіади. Обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки передбачав вирішення тестів, двох творчих завдань і трьох задач. У ньому взяли участь понад 60 обдарованих учнів 9–11 класів зі шкіл Запорізького регіону.
За результатами оцінювання учнівських робіт були визначені переможці, які отримають нагороди та матимуть можливість змагатися вже у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Однак, за словами декана економічного факультету Алли Череп, переважна більшість робіт заслуговують на відзначення й від такої талановитої молоді варто очікувати подальших наукових звершень в економічній галузі.

Економічний факультет

Схожі новини