Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті тривають Дні кар’єри

На юридичному факультеті тривають Дні кар’єри

23.02.2015 13:00 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

У рамках «Тижнів кар’єри» на юридичний факультет завітали представники міжнародної юридичної фірми Ярослав Гришин і Партнери - Дмитро Яценко та Дмитро Гладкий. Для слухачів магістратури зустріч на тему «Аспекти початку реалізації своєї професійної діяльності» стала чудовою нагодою зануритися у професійний світ юриспруденції.

Вступне слово було надано ініціатору зустрічі, декану Тетяні Коломоець. Вона наголосила на важливості для студентів юридичного факультету подібних зустрічей та наголосила, слухачі мають нагоду не лише зарекомендувати себе, але й отримати шанс на майбутнє працевлаштування.
Представники Міжнародної юридичної фірми розповіли, що становлення молодого фахівця складається з трьох складових. По-перше, це - здобуття професійної освіти, по-друге, отримання роботи за спеціалізацією і останній елемент - постійна практика і вдосконалення своїх вмінь та навичок.
Студенти та майбутні випускники магістратури, на думку партнера Міжнародної юридичної фірми Дмитра Гладких, посідають на ринку юридичних послуг предкар’єрну позицію, яка вимагає від них у майбутньому постійного навчання, правильної роботи з людьми.
Слід відзначити, що робота в Міжнародній юридичній фірмі побудована на основі принципів роботи юридичних фірм Великобританії, а саме: процес взаємодії між працівниками має чітко налагоджену структуру, для молодих працівників без досвіду роботи або з малим досвідом роботи завжди є можливість отримати допомогу у вирішенні питань від своїх колег. Зокрема, під час представництва інтересів клієнта в суді молодого фахівця супроводжує досвідчений керівник, крім того, юридична фірма практикує надання «соціальних викликів».
Доповідач назвав близько двадцяти навичок, які є складовою кар’єри успішного юриста, до них по праву можна віднести такі: зовнішній вигляд, впевненість, вміння аналізувати людей, бути психологом, мати «холодну голову», самовдосконалення і саморозвиток шляхом відвідання найрізноманітніших конференцій, тренінгів, зустрічей, вміння збирати інформацію і продавати юридичні послуги, готовність зануритися з головою у роботу, дотриматися правил етики, володіння державною мовою, мобільність, ведення документообігу в електронному і в паперовому вигляді, накопичення бази даних, формування ділової репутації тощо.
Студенти та слухачі магістратури юридичного факультету висловлюють вдячність модераторам заходу, а саме: декану юридичного факультету ЗНУ, професору Тетяні Коломоєць та представникам Міжнародної юридичної фірми Ярослав Гришин і Партнери Дмитру Яценко та Дмитру Гладких.

Юридичний факультет