Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочався новий Відкритий чемпіонат зі спортивного змагання «Що? Де? Коли?»

02.03.2015 11:24 Все Факультети Математичний Соціології та управління Філологічний Центр культури «Що? Де? Коли?»

28 лютого співробітники Центру культури ЗНУ влаштували справжній подарунок усім любителям інтелектуальних змагань. Саме в останній день зими в актовій залі навчального корпусу № 2 відбулося урочисте відкриття нового сезону гри «Що? Де? Коли?».

За результатами І туру Відкритого чемпіонату зі спортивного «Що? Де? Коли?» кращою стала команда гостей ЗНУ – представників запорізьких шкіл «Children of the Dorn». 2 місце посіли гравці збірної математичного та філологічних факультетів нашого вишу «Брови капітана Гранта».
Координатор гри, студент факультету соціології та управління Антон Назаренко привітав присутніх на заході із чудовим початком цьогорічних інтелектуальних змагань. Він висловив сподівання, що наступний, ІІ тур, який заплановано провести у ЗНУ 21 березня, пройде на такому ж високому рівні. Також Антон закликав усіх охочих приєднатися до цього цікавого й веселого змагання та скористатися нагодою перевірити рівень своїх знань.
Більше про умови участі в цьому чемпіонаті можна дізнатися на офіційній сторінці організаторів змагань «Що? Де? Коли?» в ЗНУ в соціальній мережі ВКонтакте: http://vk.com/chgkznu.