Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти юридичного факультету проходитимуть практику в Запорізькій торгово-промисловій палаті

03.03.2015 11:56 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

27 лютого слухачі магістратури юридичного факультету відвідали Запорізьку торгово-промислову палату. Метою зустрічі, яку провели віце-президент ЗТПП - Андрій Куц та головний юрисконсульт ЗТПП - Яна Шамільова, було залучення студентів на практику до колл-центру, який незабаром відкриється у ЗТПП.

На початку зустрічі Андрій Куц розповів магістрантам про нормативно-правову основу роботи торгово-промислових палат в Україні, їх історію та суть їх діяльності закордоном. Він акцентував увагу на тому, що Запорізька торгово-промислова палата входить до п’ятірки сильніших ТПП України, членами палати є 500 провідних підприємств області, серед яких такі як: ТОВ «Оліс», ТОВ «Ольф», ПАТ «Укрграфіт».
В основному діяльність ТПП цікавить підприємства, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю. Зараз ЗТПП організовує надання нового виду послуг – відкриває колл-центр для надання юридичних послуг підприємцям. Для палати це стане можливістю відкрити новий майданчик співпраці з бізнес-структурами. Для студентів робота в колл-центрі буде цікавою в декількох аспектах, адже дасть можливість ознайомитись з діяльністю палати та розширити свій кругозір шляхом знайомства з договірним правом у підприємницькій діяльності та потенційними роботодавцями.
Крім того, Яна Шамільова розповіла студентам про майбутній порядок роботи колл-центру, описала роботу юридичного управління палати та організацію його співпраці з іншими відділами ЗТПП. Насамкінець студентам було проведено міні-екскурсію торгово-промисловою палатою.
Окремо варто відзначити, що вказаний захід був здійснений в рамках співпраці нашого ВНЗ із Запорізькою торгово-промисловою палатою.

Юридичний факультет