Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ нагородили переможців змагань з футзалу в рамках щорічної спартакіади

У ЗНУ нагородили переможців змагань з футзалу в рамках щорічної спартакіади

05.03.2015 09:44 Все Факультети Економічний Історії та міжнародних відносин Соціології та управління Чемпіонат з фут залу серед студентських команд

4 березня на базі Спортивно-оздоровчого комплексу Запорізького національного університету відбулося визначення переможців змагань з футзалу в рамках щорічної спартакіади серед факультетських команд університету, а також урочисте закриття та нагородження фіналістів.

Варто зазначити, що весь минулий тиждень 11 команд різних факультетів нашого вишу виборювали право на участь у фінальній грі. Команди пройшли груповий етап змагань і продемонстрували доволі високий рівень гри та професійну майстерність, в результаті чого у фінал змагання з футзалу вийшли команди з факультету соціології та управління та історичного факультетів. Головним суддею заключного матчу чемпіонату виступив старший викладач кафедри фізичного виховання Геннадій Кушнір.
Фінальна гра виявилась не менш напруженою ніж всі попередні ігри, що дуже порадувало вболівальників. Протягом усієї гри трибуни спортивного комплексу були заповнені вболівальниками, які шалено підтримували свої команди гучними оплесками та скандуванням.
Першою рахунок відкрила команда ФСУ, проте під час напруженої, але доволі рівної гри команда історичного факультету зрівняла рахунок і основний час закінчився з рахунком 1:1. Хід зустрічі вирішили дві серії пенальті: перша завершилась з рахунком 5:5, а друга – 7:8 на користь ФСУ.
Тож за підсумками змагань чемпіоном турніру цього року стала команда факультету соціології та управління, друге місце посіла команда історичного факультету, а третє – команда економічного факультету.
Після матчу відбулося традиційне нагородження переможців. Володарі призових місць отримали від Спортивного клубу ЗНУ медалі і грамоти.
Із привітальними словами до команд-переможців звернувся директор Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас. Він побажав подальших успіхів і перемог учасникам змагань, відзначивши, що робота в спортивно-масовому секторі проводиться на високому рівні, а фінальна гра стала справжнім святом як для спортсменів, так і для вболівальників.
Він також подякував усім вболівальникам за їх підтримку, завдяки якій гравці показали високий рівень фізичної підготовки та розкрили свої спортивні таланти.