Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФІФ взяли участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземної мови

05.03.2015 10:52 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

Наприкінці лютого на факультеті іноземної філології ЗНУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2014-2015 навчального року з іноземної мови. Учасниками секції «Англійська мова» стали 170 студентів-філологів 2-5 курсів.

Конкурс проводився у декілька етапів, під час яких оцінювались усі мовні навички (говоріння, аудіювання, читання та письмо) та загальний рівень філологічної підготовки студентів спеціальності «Мова і література (англійська)».
Серед найкращих було відзначено шість студентів 4, 5 курсів. У результаті комплексного рейтингового оцінювання 1 місце посіла студентка 4 курсу Аліна Корнєєва, яка представлятиме ЗНУ вже на наступному етапі олімпіади.
ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (як фахової) проходитиме на базі Киівського національного лінгвістичного університету з 21 по 24 квітня.
Вітаємо переможницю та бажаємо успіхів на наступному етапі!

Факультет іноземної філології