Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ розповіли кушугумським школярам про університет

Викладачі ЗНУ розповіли кушугумським школярам про університет

06.03.2015 11:02 Профорієнтаційна діяльність відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

5 березня представники Запорізького національного університету – проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, відповідальний секретар приймальної комісії Дамір Бікулов і завідувач підготовчого відділення Економіко-правничого коледжу ЗНУ Анастасія Дьячек – здійснили профорієнтаційну поїздку до Кушугума. Вони зустрілися з учнями 10-11 класів кушугумського навчально-виховного комплексу «Інтелект». Захід організували за підтримки депутата селищної ради, голови депутатського комітету із законності та соціально-гуманітарних питань Дмитра Майстра.

На початку зустрічі проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук подякував директору школи Тетяні Апостоловій за співпрацю з нашим вишем. Від імені ректорату ЗНУ Геннадій Миколайович привітав старшокласників та нагадав, що незабаром перед ними постане важливий вибір вищого навчального закладу, від якого залежатиме вся їхня подальша доля. Геннадій Васильчук побажав майбутнім абітурієнтам сил і наснаги та запевнив, що Запорізький національний університет завжди готовий підтримати вступників. Зокрема, він наголосив, що у нашому ВНЗ створені всі умови, аби школярі разом зі студентами ЗНУ, під керівництвом наших викладачів, могли брати участь у науково-дослідних проектах.
Відповідальний секретар приймальної комісії Дамір Бікулов розповів школярам про пріоритетність отримання вищої освіти у ВНЗ державної форми власності, який має гарну матеріально-технічну базу й дружній досвідчений професорсько-викладацький колектив. Також Дамір Тагірович наголосив, що про наукові школи ЗНУ й досягнення його викладачів і студентів у галузі науки добре знають далеко поза межами України. У його виступі йшлося про багато важливих нюансів, пов'язаних з участю старшокласників у вступній кампанії цього року. Школярі дізналися про перелік документів, які треба буде подати до приймальної комісії, про терміни перебігу зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії, про прохідний бал, визначений для вступників до нашого вишу тощо. Крім того, Дамір Бікулов згадав про можливість отримання другої вищої освіти, яку надає всім охочим наш університет, та про Центр інтенсивного вивчення іноземних мов, що діє на базі ЗНУ.
Юлія Паскевська у своєму виступі презентувала школярам всі факультети ЗНУ, розповіла про умови вступу та особливості навчання на кожному з них. Також вона нагадала старшокласникам про можливість взяти участь у безкоштовних тренінгах із ЗНО. Такі пробні тестування вже кілька років проходять на базі нашого вишу. Завдяки участі в них вступники зможуть більш точно оцінити свій рівень знань. Також учасники цих тренінгів надалі краще орієнтуватимуться у процедурі проведення сесій зовнішнього незалежного оцінювання й зможуть запобігти стресу під час проходження ЗНО.
Завідувач підготовчого відділення Економіко-правничого коледжу ЗНУ Анастасія Дьячек детально розповіла присутнім на заході про спеціальності коледжу, про умови навчання в ЕПК та про перспективи, які відкриваються перед його випускниками. Також вона продемонструвала старшокласникам відеоролик про навчання й відпочинок студентів коледжу.
Крім того, кушугумські школярі переглянули відеоролик, який всебічно презентував наш університет, починаючи від його матеріально-технічної бази і завершуючи перерахуванням унікальних можливостей для самореалізації, які надає виш своїм студентам. Крім того, учасникам зустрічі роздали інформаційні буклети, які містять вичерпні відомості про всі факультети ЗНУ.
Підбиваючи підсумки участі в цій поїздці, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, зокрема, зауважила: «Дуже важливим для діяльності нашого вишу в профорієнтаційній галузі є те, що представники адміністрації Запорізького національного університету особисто беруть участь у цій важливій справі, зустрічаються із потенційними студентами. Цей вектор започатковує новий етап в реалізації профорієнтаційного процесу, який, у свою чергу, сприяє постійному удосконаленню іміджевої політики ЗНУ, позиціонуючи його як провідний виш України». На думку Юлії Анатоліївни, саме така командна робота представників керівництва й науково-викладацького складу нашого університету сприятиме успіху в галузі профорієнтації та подальшому розвитку нашого вишу.

Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування

Схожі новини