Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали жінок з 8 березня

У ЗНУ привітали жінок з 8 березня

06.03.2015 13:40 Музична перерва

6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, Центр культури ЗНУ організував для усіх жінок вишу святкову музичну перерву, під час якої для чарівних представниць університетської спільноти підготували урочисті привітання та веселі пісні.

Святкова музична програма за традицією проходила на майданчику біля другого корпусу. На початку заходу ведучий Михайло Митько (студент факультету фізичного виховання) від імені всіх чоловіків ЗНУ щиро привітав усіх дівчат та жінок із прийдешнім святом Весни, краси та чарівності та побажав любові, щастя, миру та добробуту в сім’ях.
Для красунь нашого вишу підготували спеціальну скриньку, з якої всі охочі витягали по черзі папірці з прізвищами співаків ЗНУ, які в свою чергу, дарували їм свої музичні композиції, компліменти, а також квіти.
Свої виступи глядачам подарували студенти - учасники творчих студій нашого університету: Кирило Долгов, Андрій Мільчевський, Едуард Бойко, Олександр Мінаєв, Олексій Ворожеєв та ведучий Михайло Митько.
Святкування продовжилося факультетськими заходами, де студради організували віншування викладачок з віршами, жартами, а деякі факультети навіть вирішили провести власні концерти, щоб створити всім гарний настрій напередодні вихідних.
Зокрема, на економічному факультеті провели концерт дуже яскраво та емоційно, чергуючи ліричні музичні номери з жартівливою лотереєю та низкою сюрпризів. Для всіх викладачок та студенток пролунали поздоровлення від гостя факультету - заслуженого артиста естрадного мистецтва України Анатолія Сердюка. А на факультеті журналістики до Міжнародного жіночого дня організували музичну перерву, під час якої ведучі компліменти дівчатам та жінкам, а студенти співали пісню групи Скай «В тобі так багато сторін».

Олена Переверзєва,
Олена Хлистун