Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології провели пару в режимі онлайн

На факультеті іноземної філології провели пару в режимі онлайн

10.03.2015 12:50 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології відеоконференція

На факультеті іноземної філології застосовують сучасні методи викладання. Так, нещодавно тут відбулась відеоконференція на тему "Робота з французьким літературним текстом в процесі навчання французької мови як іноземної", яку проводив професор Університету дю Мен Жан-Франсуа Бурде. На лекції були присутні студенти п’ятого курсу спеціальності "Французька мова і література", які навчаються за програмою підготовки подвійного магістерського диплому, а також студенти відділення "Переклад (французька мова)".

Викладач запропонував взяти до роботи текст французького письменника Ж.Жіоно "Гусар на даху"(Le Hussard sur le toit). Лекція пройшла в творчій атмосфері - студенти, висловлюючи свої думки, продемонстрували знання, набуті протягом навчання на кафедрі романської філології і перекладу. Особливо професор Жан-Франсуа Бурде відзначив вдалі відповіді магістрантки Оксани Крупій на поставлені ним запитання. Чергова відеоконференція, на яку завжди з нетерпінням чекають і викладачі, і студенти, відбудеться наступного місяця.

Факультет іноземної філології