Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології ЗНУ обрали голову студентської ради

На факультеті іноземної філології ЗНУ обрали голову студентської ради

11.03.2015 09:44 Все Факультети Іноземної філології ФІФ вибори голови студради факультету

10 березня на факультеті іноземної філології ЗНУ відбулась звітно-виборча конференція студентів факультету, під час якої було переобрано голову студентської ради факультету. Очолила факультетський орган студентського самоврядування Анастасія Брус.

Цього року претендентами на пост голови студентської ради факультету стали двоє студентів: Анастасія Брус (3 курс) та Богдан Приймак (4 курс), які презентували свої передвиборчі програми на дебатах.
Тому кожен студент факультету іноземної філології зміг визначитись зі своїм вибором. На початку виборів до присутніх традиційно звернулася голова студентської ради ЗНУ і модератор Ольга Лебедєва, яка традиційно нагадала студентам про регламент роботи.
Затвердивши лічильну комісію, перед студентами прозвітувала діюча голова студради факультету – Тетяна Фанагей, яка розповіла про здобутки та плідну роботу своєї креативної команди у різних секторах студради.
Також студенти заслухали плани щодо подальшої роботи майбутніх кандидатів на посаду голови студентської ради факультету іноземної філології – Анастасії Брус та Богдана Приймака, а також дізналися про різні нововведення та проекти, які планує реалізувати нова студентська рада факультету. Так, кандидат на посаду голови студентської ради факультету Богдан Приймак запропонував студентам привнести у життя факультету нові ідеї, зберігши при цьому кращі традиції факультету. У свою чергу, Анастасія Брус у своєму виступі зазначила, що основне завдання студентської ради факультету полягає в реалізації різних можливостей студентів і отримання нових знань, а також в покращенні інформованості студентів про життя факультету та їх зацікавленості брати активну участь у роботі студентської ради.
За результатами підрахунку голосів перемогу здобула Анастасія Брус, набравши 37 голосів. Інший претендент на пост голови студради Богдан Приймак набрав тільки 8 голосів. Не підтримав жодного кандидата лише один студент. Всього ж у виборах взяли участь 46 зареєстрованих делегатів.
Студенти урочисто привітали новообраного голову студентської ради факультету з перемогою і побажали їй нових звершень та нових ідей. Вона ж, у свою чергу, подякувала за підтримку, пообіцяла плідно працювати на цій посаді та закликала всіх студентів долучатись до роботи студентської ради.

Олена Переверзєва