Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ розпочалася науково-практична конференція «Молода наука-2015»

11.03.2015 12:50 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ Конференція

10 березня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету розпочалася традиційна щорічна науково-практична конференція студентів та молодих науковців «Молода наука-2015». У перший день конференції в коледжі відбулося робоче засідання секції філологічних дисциплін.

Роботу секції очолила викладач світової літератури ЕПК Валентина Горлач. На захід також завітали директор коледжу Олена Грибанова, заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Артеменко, викладачі коледжу Наталія Труш, Анна Дорофєєва і Лілія Аполонова.
На початку заходу учасники засідання вшанували пам'ять українського письменника Тараса Шевченка. Викладач української мови та літератури ЕПК Наталія Труш розповіла присутнім про значення творчості українського митця в історії нашої країни, а студентка коледжу Ельвіра Коновчук виконала на кобзі твір письменника. У свою чергу, студентка коледжу Дарина Куліченко продекламувала поезію Тараса Григоровича «Сон».
Під час засідання свої доповіді представили 7 студентів коледжу. Про концепцію людини в поетичній творчості Юрія Іздрика присутнім розповіла Ольга Мішевська, а Марія Бондаренко підготувала доповідь на тему «Космічна філософія Станіслава Лема».
Грунтовний аналіз екзистенціалізму в малій прозі Володимира Винниченка у своїй роботі провела студентка коледжу Анастасія Чуприна. Досить цікавою була і робота Дарини Куліченко про особливості вживання фразеологізмів під час перекладу з різних мов.
У свою чергу, студенти коледжу Ярослав Величко та Арсеній Ревенко підготували доповідь про важливість використання української мови під час щоденного спілкування, виклавши зміст своєї роботи у формі діалогу. Не менш ґрунтовне дослідження провів і Дмитро Ковальов, проаналізувавши взаємовплив української та польської мов.
Директор коледжу Олена Грибанова відзначила актуальність, новизну та науковість робіт учасників першого засідання секції науково-практичної конференції «Молода наука-2015». Вона подякувала студентам за активну участь у заході, що допоможе їм у подальшій науковій діяльності. Викладачам коледжу, на думку Олени Євгенівни, теж корисно прослухати виступи студентів, у яких можна простежити їхні інтереси та ставлення до тих чи інших проблем.
За висновками журі найкращим дослідженням стала робота студентки Ольги Мішевської – воно буде рекомендоване до публікації в збірнику наукових праць студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука». Друге місце у секції філологічних дисциплін посіла робота студентки Анастасії Чуприни, а третє – Марії Бондаренко. А найкраща презентація роботи була у Дарини Куліченко.

Олена Ярошенко