Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді науковці ЕПК взяли участь у роботі секції природничих наук конференції «Молода наука-2015»

12.03.2015 11:15 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК Молода наука

11 березня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ в рамках VII науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Молода наука-2015» відбулось робоче засідання секції «Природничі дисципліни», яку очолила викладач вищої категорії біології та хімії Ольга Учуєва.

У роботі секції взяли участь студенти 1-2 курсів різних спеціальностей коледжу, а 11 з них представили свої наукові дослідження з біології, хімії, фізики та екології. На початку засідання до учасників заходу з вітальним словом звернулась голова циклової комісії природничих дисциплін та туризму Олена Прилипко, представивши всіх членів експертної комісії, серед яких кандидат педагогічних наук, доцент, викладач фізики Світлана Ткаченко, заступник директора коледжу з навчально-методичної роботи Альона Ходаковська, викладач екології Євгенія Ткач, викладач вищої категорії біології та хімії Ольга Учуєва та магістри факультету фізики – Олександр Булах та Дмитро Коваленко.
Першою із науковим дослідженням виступила студентка 1 курсу Катрін Малюнкіна, яка розповіла про унікальні хімічні властивості води.
Про вплив шуму на здоров’я людини, практичне використання енергії вітру, рух тіла по вертикалі з урахуванням опору повітря, енергозбереження в українських квартирах, створення та використання енергозберігаючих та екологічно нешкідливих джерел світла, а також раціональне використання енергоресурсів, мова йшла в доповідях студентів Христини Оніщенко, Аліни Селіної, Дарини Куліченко, Костянтина Федосєєва, Надії Борисенко та Олени Семенюк.
Особливу увагу слухачів привернуло дослідження Анастасії Шевченко, яке стосувалось теорій раціонального харчування.
За підсумками роботи секції природничих дисциплін кращими були визані роботи Аліни Семенюк «Створення та використання енергозберігаючих та екологічно нешкідливих джерел світла» (1 місце), Ксенії Аксьонової «Екологічна оцінка районів міста Запоріжжя за показниками кількості викидів автотранспортом шкідливих речовин» (2 місце) і Надії Борисенко «Раціональне використання енергоресурсів у житлових помешканнях» (3 місце).
Кращою ж презентацією стала робота Анастасії Шевченко «Правильний раціон, як фундамент здорового способу життя». Також студентка підготувала ще одну доповідь з фізики «Рух тіла по вертикалі з урахуванням опору повітря».
Ці дослідження будуть рекомендовані до публікації в збірнику наукових праць студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука». А автори робіт виступатимуть зі своїми доповідями на університетській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2015».

Олена Переверзєва