Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міжнародна презентація "Геоінформаційні технології, менеджмент та логістика в управлінні комунальним господарством"

29.06.2005 00:00

24 червня 2005 року в Запорізькому національному університеті проведена міжнародна презентація на тему: “Геоінформаційні технології, менеджмент та логістика в управлінні комунальним господарством” за участю представників міського управління архітектури, комунального підприємства “Водоканал”, Державного науково-виробничого підприємства інженерної геодезії “Укрінжгеодезія”, Державного проектного інституту “Запоржміськпроект”, Запорізької державної інженерної академії та інших.
Презентаційні матеріали Інституту менеджменту в сфері обслуговування (Institut fuer Facility management GMBH, м.Берлін, Німеччина), представляв директор інституту професор Вольфганг Шмаль.
Презентація супроводжувалась виставкою тематичних видань науково-технічної літератури і підручників, електронними картографічними матеріалами та пояснювальними ілюстраціями.

Юлія Франк