Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ відбулося засідання круглого столу за участю американського професора

12.03.2015 14:02 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики Факультет менеджменту Круглий стіл

11 березня на факультет журналістики Запорізького національного університету завітав професор Нью-Йоркського університету, володар стипендії ім. Фулбрайта в Україні, доктор Грегорі Гарден. У рамках його візиту на факультеті відбулося засідання круглого столу на тему «Сучасна економічна і політична ситуація в Україні очима американської та світової спільноти».

На початку заходу до присутніх із вітальним словом звернувся декан факультету журналістики, доктор філологічних наук, професор Володимир Манакін. Він представив почесного гостя та закликав студентів факультету журналістики та менеджменту, що завітали на зустріч, ставити якомога більше запитань, адже це - чудова можливість дізнатись думку іноземного гостя щодо подій в Україні та ставлення американської спільноти до них. До того ж, зустріч проходила англійською мовою, тому студенти отримали можливість перевірити свій рівень володіння нею.
Професор Грегорі Гарден під час свого виступу зазначив, що американська та світова спільнота співпереживає з українським народом. Новини про події в Україні сьогодні можна побачити чи почути в усіх американських засобах масової інформації. Якщо раніше громадяни Америки не знали про нашу країну майже нічого, то зараз вони хвилюються про майбутнє нашої держави.
Також, на думку професора, якщо Україні вдасться вийти з кризи, реформувати всі сфери суспільства, подолати корупцію, вирішити політичні конфлікти, тоді вона стане економічно сильною державою з вигідними міжнародними зв’язками. Адже наша держава має усі необхідні ресурси для цього, займає вигідне геополітичне та економіко-географічне положення на карті світу.
Наприкінці заходу Володимир Миколайович подякував гостю за візит, а студенти поставили усі запитання, які їх хвилювали.

Олена Ярошенко