Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики розпочав «Весну добрих справ»

Факультет журналістики розпочав «Весну добрих справ»

12.03.2015 14:03 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики благодійність

У рамках проекту «Весна добрих справ», який був започаткований студентською радою факультету журналістики разом із викладачем кафедри реклама та зв’язків з громадськістю Інною Стащук, студенти відвідали дитячий садок №2 військового містечка. Ідеєю доброї справи стала організація свята для дітлахів.

Організатори купили подарунки, підготували ігри на розвиток уваги та зору. А ще разом із дітками другої старшої групи, вони намалювали плакати для бійців з АТО, які подарують шпиталю військових.
«Дякую за такий спонтанний, але дуже яскравий візит. Сьогодні від дівчат та хлопців йшла неймовірна енергія, і, гадаю, діти дали свою віддали і вам. Свято було організовано на досить високому рівні, діти отримали величезне задоволення. Також була почута подяка від батьків», - прокоментувала візит вихователь-методист садку Ганна Чалая.
Також з нами поділилась своїми враженнями учасниця свята, студентка 3 курсу факультету журналістики Альона Маслякова: «Ми так раптово дізналися про поїздку, і я з радістю вирішила взяти в ній участь. Ми вирішили пограти з дітками і намалювати разом великі плакати. Я дуже рада, що поїхала, такі позитивні емоції отримуєш не щодня».
Проект має на меті протягом весняної пори кожного тижня дарувати дітлахам увагу. Кожен місяць буде тематичним , наприклад березень – благодійний, квітень – спортивний, травень – чистий.

Анастасія Холод
Фото Анастасії Косаревської