Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ ознайомилися з роботою прокуратури Запорізької області

12.03.2015 16:27 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Візит

12 березня студенти 2 курсу юридичного факультету під керівництвом свого декана, доктора юридичних наук, професора Тетяни Коломоєць та заступника декана з профорієнтаційної роботи, доцента кафедри конституційного та трудового права Миколи Мартинова завітали до прокуратури Запорізької області.

Під час заходу заступник прокурора Запорізької області, радник юстиції Петро Черний та старший прокурор відділу протидії та запобігання корупції в територіальних прокуратурах управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України Олександр Денисенко розповіли студентам про види діяльності співробітників прокуратури, її структуру та порядок працевлаштування до цієї установи. Їхні розповіді супроводжувалися прикладами з власної професійної діяльності та життя.
Зважаючи на те, що Петро Черний та Олександр Денисенко навчались саме в нашому університеті, студентів цікавили їхні рекомендації щодо майбутнього пошуку роботи. Лектори порадили молодим фахівцям юриспруденції обирати вид професійної діяльності відповідно до своїх зацікавлень, знань та прагнень. Також вони відзначили високий рівень знань та підготовки випускників юридичного факультету ЗНУ, тому, на їхню думку, у студентів нашого університету не буде жодних проблем із пошуком місця роботи.
У свою чергу, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць зазначила, що в нашому університеті великого значення приділяють закріпленню теоретичних знань майбутніх правників на практиці. Тому вона звернулась до заступника прокурора Запорізької області із пропозицією розширити форми співпраці факультету з цією установою.
Так, Тетяна Олександрівна запропонувала організувати зустрічі студентів з вузькоспеціалізованими співробітниками прокуратури, завдяки яким вони зможуть дізнатись, як необхідно застосовувати здобуті знання на практиці, а також здобути навички, які стануть в нагоді у їхній майбутній професійній діяльності. Крім того, декан запитала про можливість проходження практики студентами ЗНУ у прокуратурах області.
Петро Анатолійович погодився, що теоретичні знання, які студенти отримують під час навчання, значно відрізняються від практичної діяльності, тому подібні форми співпраці були б досить корисними як для майбутніх фахівців, так і для їхніх роботодавців. Наприкінці заходу студенти отримали можливість поставити співробітникам прокуратури запитання, які їх цікавили.

Олена Ярошенко