Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ зустрілися зі старшокласниками Михайлівської школи

Представники ЗНУ зустрілися зі старшокласниками Михайлівської школи

12.03.2015 11:54 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступ-2015

11 березня у рамках проекту «Випускник-2015» в Михайлівському районному будинку культури 300 старшокласникам загальноосвітньої школи м. Михайлівка та їхнім вчителям презентували Запорізький національний університет.

Посильну допомогу у проведенні заходу «Випускник-2015» надали також представники Михайлівського Центру зайнятості, зокрема, Юлія Табаєва. За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, активна профорієнтаційна робота по області триває. «Сьогодні ми спрямовуємо свою діяльність саме на формування позитивного іміджу ЗНУ, його позиціонування як провідного вишу. Стратегія профорієнтаційної роботи впроваджується через створення єдиного комунікаційного простору із абітурієнтами, формування почуття «Ми» та спільного вектору розвитку», - підкреслила Юлія Анатоліївна.
Фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Мезенець представила повну інформацію про Запорізький національний університет. Свою увагу вона закцентувала на його можливостях і перевагах, історії, структурі, потужній матеріально – технічній базі та, звичайно, якісному професорсько-викладацькому складі. Виступ доповідача супроводжувався детальною відеопрезентацією про діяльність вишу.
Також на зустрічі із учнями 9-10 класів Михайлівської ЗОШ відбулася презентація Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Її представила присутнім завідувач гуманітарним відділенням ЕПК Олександра Данілкіна. Вона зазначила, що стати студентами коледжу по закінченню 9 класу прагнуть не лише абітурієнти з найвідоміших гімназій та ліцеїв нашого міста, а й з усіх районів області. Вони мають можливість отримати разом із атестатом про повну середню освіту диплом молодшого спеціаліста. Студенти коледжу здобувають престижні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці та відповідають потребам регіону.
«Освіта в Економіко-правничому коледжі – це можливість подолати період адаптації до навчання у ВНЗ та отримати навички самостійної роботи, які потрібні в подальшому студентському житті. Адже студенти коледжу можуть продовжити навчання на старших курсах ЗНУ або працювати за обраною спеціальністю», - зауважила Олександра Василівна.
Наприкінці зустрічі всім абітурієнтам була надана можливість отримати довідкову інформацію про представлений ВНЗ: у презентованих старшокласникам буклетах, газетних виданнях тощо.

Марія Канцелярист