Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ презентували в Нікополі

ЗНУ презентували в Нікополі

11.03.2015 09:03 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступ-2015 пробне ЗНО

10 березня Запорізький національний університет презентували у міській раді Нікополя разом із провідними Дніпропетровськими вищими навчальними закладами для всіх учнів 9-11 класів міста та їхніх батьків, вчителів. Активну участь в організації заходу взяли представники Нікопольського факультету ЗНУ.

Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська окремо наголосила, що Нікопольский факультет був залучений до співпраці з метою переведення профорієнтаційної роботи у системний та широкоформатний простір. «Будь-які зміни супроводжуються і новими можливостями. Тому реакцією організації має бути не очікування, а підвищення активності», - резюмувала Юлія Анатоліївна.
Декан Нікопольського факультету ЗНУ Тетяна Берднікова у своєму виступі наголосила на тому, що Запорізький національний університет – один із провідних державних класичних ВНЗ Півдня України. До його складу входять 16 факультетів. Головний здобуток і досягнення вишу – його професорсько-викладацький склад. Також Тетяна Миколаївна закцентувала свою увагу на тому факті, що сьогодні матеріально-технічна база ЗНУ – це вісім навчальних корпусів і спортивно-оздоровчий комплекс із різноманітними секціями, чотири гуртожитки, профілакторій із сучасним медичним обладнанням, спортивно-оздоровчий табір «Славутич» на узбережжі Азовського моря та біостанція-профілакторій на Хортиці, а ще – Студентський будинок культури та Навчальний театр ЗНУ.
Окрему увагу Тетяна Берднікова приділила огляду напрямів підготовки ступеня «бакалавр» (йдеться про 47 позицій) і спеціальностям ступеня «магістр» (15 напрямів). Ознайомитися із правилами прийому, особливостями вступу-2015 (та і взагалі насиченим і яскравим життям ВНЗ) Тетяна Миколаївна радила абітурієнтами на офіційному сайті ЗНУ: http://www.znu.edu.ua
Насамкінець, декан нагадала присутнім про можливість пройти безкоштовне тестуванні із зовнішнього незалежного оцінювання, яке днями розпочнеться у ЗНУ.

Марія Канцелярист