Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ взяв участь у підготовці обласного конкурсу «Я-Українка»

ЗНУ взяв участь у підготовці обласного конкурсу «Я-Українка»

16.03.2015 10:40 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступ-2015

Представники ЗНУ взяли активну участь у підготовчому етапі проведення обласного конкурсу патріотичного спрямування для молоді «Я - Українка», який проводить Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

За звання «Я – Українка» в цьому році змагатимуться 20 дівчат – студенток вищих навчальних закладів І-ІV ступеня акредитації Запоріжжя та області. Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, кандидат психологічних наук Юлія Паскевська провела тренінг «Розвиток навичок самопрезентації», який також було спрямовано на знайомство та згуртування учасниць проекту. Під час тренінгу відпрацьовували комунікативні навички, формували конгруентність внутрішнього та зовнішнього позиціонування, аналізували та корегували поведінкові патерни учасниць, а також відпрацьовували технології публічного виступу та ораторської майстерності. Учасниці мали змогу опанувати знання з психології іміджу, психології лідерської поведінки, основи PR та успішної соціально-психологічної взаємодії.
Значну увагу учасниць Юлія Паскевська в процесі підготовчого етапу звернула на їх особистісний розвиток та професійне спрямування, запросила до навчання в Запорізькому національному університеті як в одному з провідних вишів України (більшість з них – випускниці коледжів). «Втішена тим, що загальною темою цьогорічного заходу є волонтерство, - підкреслила Юлія Анатоліївна. - Всі без винятку конкурсантки є волонтерами, які левову долю свого часу присвячують діяльності, спрямованій на допомогу бійцям у зоні АТО, переселенцям зі сходу, дітям, які з різних причин позбавлені можливості нормально розвиватись».
Така форма співпраці та професійного орієнтування створює інноваційний формат презентації Запорізького національного університету, що дозволяє ставити ще більш амбіційні цілі та досягати високих горизонтів.

Марія Канцелярист