Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФСУ поспілкувалися з професором Прінстонського університету

Студенти ФСУ поспілкувалися з професором Прінстонського університету

16.03.2015 09:11 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління міжнародна діяльність

13 березня в рамках заходів, присвячених місяцю факультету соціології та управління, студенти спілкувалися в онлайн-режимі з професором Прінстонського університету Девідом Таббсом. Девід Табс – прихильник інноваційних методів навчання, зокрема, він пропонує студентам вивчати політологію через визнані світом шедеври літератури.

Цього разу нашим студентам було запропоновано прочитати заздалегідь п’єсу Вільяма Шекспіра “Веніціанський купець”. У цьому творі порушено споконвічну проблему рівності, дискримінації за національністю та віросповіданням. Лейтмотивом аналізу п’єси є концепція прав людини. Девід Табс висвітлив своє розуміння та інтерпретацію сюжету, розповів про сучасний стан обговорюваного явища в США.
У свою чергу, студенти мали змогу поставити питання, які виникли під час лекції, подискутувати зі спірних питань. Девід Табс анонсував ще деякі свої творчі доробки у напрямку філософського осмислення (“Хаджимурат” Л. Толстого, “Каріалан” В. Шекспіра), які надалі можуть бути викладені у вигляді лекцій студентам факультету соціології та управління ЗНУ. Варто зазначити, що спілкування відбувалося англійською мовою, що надає студентам змогу підвищувати свій рівень володіння нею.

За матеріалами офіційного сайту ФСУ