Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філологічний факультет ЗНУ відкрив двері для своїх абітурієнтів

Філологічний факультет ЗНУ відкрив двері для своїх абітурієнтів

16.03.2015 14:02 Все Факультети Філологічний День відкритих дверей філфак профорієнтація

15 березня на філологічному факультеті ЗНУ для майбутніх абітурієнтів провели День відкритих дверей. До вишу завітали вступники, які під час зустрічі з керівництвом факультету та його провідними фахівцями прагли більше дізнатися про умови навчання на філологічному факультеті.

Зустріч із учнями розпочалася з виступу декана філологічного факультету, кандидата філологічних наук, професора Тамари Хом’як, яка ознайомила майбутніх студентів з історією одного з найстарших факультетів ЗНУ, традиціями, сучасною структурою факультету, основними напрямками роботи, спеціальностями та освітньо-кваліфікаційними рівнями підготовки фахівців. Також Тамара Володимирівна окреслила перспективи подальшого працевлаштування випускників та продовження наукової роботи в аспірантурі та докторантурі. Вона висловила сподівання, що більшість учнів, які завітали на День відкритих дверей, стануть студентами саме Запорізького національного університету.
Майбутніх абітурієнтів, які завітали на День відкритих дверей, цікавили зміни у правилах прийому до ЗНУ в 2015 році, перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти, необхідних для вступу на факультет та кількість балів сертифікату, із яким вступник допускається до участі в конкурсі, а також умови навчання, перспективи, напрями підготовки, спеціалізації, які можна здобути під час навчання на факультеті.
З особливостями цьогорічної вступної кампанії та тестування з української мови та літератури познайомила майбутніх абітурієнтів заступник декана з профорієнтаційної роботи Олеся Слижук. Переваги та перспективи студентського життя презентували представники студенства Юлія Чеборай, Аліна Боєва, Віра Расихіна, Юлія Корнієць та Олена Пасевін, які декламували вірші та розповідали учням про можливості працевлаштування випускників-філологів.
Перед майбутніми абітурієнтами також виступили викладачі – завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Петро Білоусенко, доцент кафедри російської філології Людмила Дука, викладач болгарської мови Іван Сімеонов, викладач польської мови, кандидат філологічних наук, доцент Ігор Ліпкевич. Вони представили свій факультет та всі його спеціальності, розповіли про культурне життя, навчання та стажування студентів, можливості професійної реалізації за кордоном, проходження мовно-культурологічних практик, як в Україні, так і в Польщі та Болгарії, та продовження безкоштовного навчання у магістратурі у польських вишах. Їх виступи супроводжувалися презентаціями факультету, кафедр та відеороликами про стажування студентів у Болгарії.
По завершенню офіційної частини школярі мали змогу ближче познайомитися із викладачами та студентами, дізнатися більше про студентське життя й перспективи, які відкриваються перед випускниками ЗНУ.

Олена Переверзєва