Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК взяли участь у фестивалі патріотичного слова та пісні «Я – українець»

17.03.2015 15:27 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж фестиваль

14 березня на базі Запорізького педагогічного коледжу відбувся фестиваль патріотичного слова та пісні "Я – українець. Оце і вся моя біографія...". Серед його учасників були і студенти Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету.

Взяти участь у заході мали змогу діти і підлітки різного віку – від вихованців дитячих садочків до студентів вищих навчальних закладів. Запорізький педагогічний коледж радо зустрів учасників і гостей заходу. На початку заходу усіх присутніх привітав директор КВНЗ «ЗПК» Олександр Мельник, після чого прозвучав Гімн України, якому щиро підспівував увесь зал.
Під керівництвом викладача української мови та літератури Економіко-правничого коледжу Ганни Дорофєєвої наш коледж представляли дві студентки: Дарина Куліченко (гр. К 34-14) та Ельвіра Коновчук (гр. К 33-14). Перша представила на розсуд загалу авторську поезію, а друга порадувала глядачів проникливим прочитанням вірша запорізького автора Павла Вольвача «Слава Україні!». Виступи обох артисток глядачі зустріли щирими оплесками.
Після фестивалю Дарина та одна з гостей заходу, теж студентка нашого коледжу, – Анастасія Преподобна (гр. К 51-14) поділилися з нами своїми враженнями.
«На цьому фестивалі я відчула тепло, любов, радість, силу патріотизму та ще багато дуже приємних емоцій. Коли ти бачиш людей, одягнутих у національний одяг, пробуджується національна самосвідомість. Я вважаю за потрібне проводите частіше такі заходи, тому що це дійсно об'єднує»,– захоплено розповідала Дарина.
«Це було надзвичайно. Дуже багато української символіки, що не може не чарувати. Вражаючими були виступи про нинішню війну в Україні. Завдяки цьому заходу, я змогла знову повірити, що підростаючому поколінню не байдуже на майбутнє своєї Держави»,– розказала Настя.
Фестиваль був присвячений 201-ої річниці від дня народження Великого Кобзаря. Його організатори ставили собі за мету популяризацію українського слова та заклик до суспільства про важливість національного самоусвідомлення і єдності народу, особливо у такі важкі часи.

Марія Полтавська,
студентка ЕПК, гр. К 33-13