Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП дослідили сучасні напрямки психологічного консультування

19.03.2015 09:44 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології навчання засідання круглого столу

18 березня на факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу на тему: «Сучасні напрямки психологічного консультування». У заході взяли участь студенти 1-2 курсів та магістранти факультету СПП.

У своїх виступах молоді науковці намагалися проаналізувати найважливіші аспекти сучасного стану відомих напрямків психологічного консультування в різних країнах та розглянути динаміку їх розвитку. Також усі присутні на заході активно взяли участь в обговоренні запропонованих тем, поділившись з іншими учасниками своїм баченням цієї проблеми.
Наприкінці засідання усім його учасникам продемонстрували різноманітні техніки арт-терапії. Усі присутні в аудиторії змогли використати їх на практиці. Після завершення засідання круглого столу студенти щиро подякували за його організацію та проведення викладачам кафедри практичної психології Оксані Лукасевич і Вікторії Грандт.

Факультет соціальної педагогіки та психології