Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні юристи вивчають роботи Чезаре Ломброзо

Майбутні юристи вивчають роботи Чезаре Ломброзо

19.03.2015 12:56 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

18 березня на базі юридичного факультету на честь 180- річчя від дня народження Чезаре Ломброзо пройшла "Битва курсів". Цей захід відбувся за підтримки декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, модераторами ж заходу виступили доцент кафедри кримінального права та правосуддя Ірина Єна та старший викладач цієї ж кафедри Михайло Ларкін.

На початку заходу заступник декана з виховної роботи Віктор Сабадаш привітав студентів 2-4 курсів, побажав їм успіху і представив журі конкурсу: Ганну Борщевську, Ольгу Меліхову, Шабінем Гаджиєву, Маргариту Германюк. Даний науковий захід проходив у два етапи: на першому етапі команди повинні були розповісти про життєвий шлях Чезаре Ламброзо, основні віхи його діяльності та представити основні його теорії.
Першим доповідачем від 2 курсу був Олексій Кальонов, який розповів біографію Чезаре Ломброзо, визначив головні межі його теорії та представив журі і глядачам заходу свою власну інтегральну теорію злочинності.
Представник команди 3 курсу Олександра Максименко, представила журі біографію Чезаре Ломброзо і основні заслуги ученого. Її виступ продовжила Дарина Назаренко, яка розповіла присутнім про книгу Ч.Ломброзо "Геніальність і безумство". Ольга Гознак окреслила ознаки природженого злочинця, і розповіла про те, що однією з основних його ознак є татуювання на тілі.
Представники команди 4 курсу – Дмитро Шелков, Вікторія Тимчук та Анатолій Степашко розповіли про роботу Ч.Ломброзо "Злочинна людина", де виділено головні природні аспекти людини та визначено, що злочинця виправити неможливо. Дуже цікавим також був інтерактивний конкурс для глядачів від студентів 4 курсу. Михайло Ларкін підбив підсумки першого етапу і подякував командам за доповіді.
На другому етапі, який пройшов активно та весело, команди представляли свої карти злочинності по всій Україні і рідному місту Запоріжжю, де визначали, які регіони є найбільш криміногенними. За підсумками заходу, перше місце посіла команда 3 курсу, 2 місце між собою розділили студенти 2 та 4 курсу. Відзначило журі також і окремих учасників. Так, звання «Кращий оратор» було присуджено Олександрі Максименко, а звання «Кращий спікер» отримав Олексій Кальонов.

Юридичний факультет