Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті привітали ювіляра Олександра Лепьохіна із 60-річчям

На економічному факультеті привітали ювіляра Олександра Лепьохіна із 60-річчям

19.03.2015 14:09 Все Факультети Економічний Економічний факультет ювілей

18 березня в урочистій обстановці із 60-річчям вітали свого колегу – завідувача кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександра Лепьохіна – представники економічного факультету ЗНУ. На честь ювіляра влаштували святковий концерт в актовій залі 5 корпусу.

Майже чотири роки Олександр Васильович працює на факультеті, з них близько двох років керує новоствореною кафедрою, проте, за такий невеликий відрізок часу встиг зробити неабиякий внесок у розвиток економічного факультету. Протягом своєї професійної кар’єри (41 рік робочого стажу) Олександр Лепьохін працював інженером, економістом, керівником підприємств, зокрема був заступником генерального директора з питань кадрової політики та соціальної сфери ВАТ «Запорізький сталепрокатний завод» тощо. З 2011 року – він працює в ЗНУ: спочатку на посаді доцента кафедри фінансів та кредиту, потім на кафедрі управління фінансово-економічною безпекою і проектами, яку з часом очолив. Колеги і студенти шанують Олександра Васильовича як висококваліфікованого фахівця і доброго друга, а також цінують його вокальні та інші творчі здібності.
У день ювілею поздоровити доцента Олександра Лепьохіна завітали проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук, декан економічного факультету, професор Алла Череп, його колеги, студенти і друзі. Першим іменинника привітав з цією визначною датою – від імені усього колективу університету та від ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова – проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Він побажав Олександру Васильовичу міцного здоров’я, мирного неба і благополуччя та вручив Почесну грамоту Запорізької районної адміністрації Жовтневого району за багаторічну сумлінну працю, підготовку висококваліфікованих кадрів й активну громадську позицію.
Від імені усього колективу економічного факультету зі словами вітання до ювіляра звернулася декан факультету Алла Череп. У своїй промові вона відзначила найкращі якості Олександра Васильовича як надійного друга, гідного педагога і наставника молоді, а також згадала той великий внесок, який він зробив для розвитку факультету: завдяки його роботі зростає очолювана ним кафедра, розвивається співпраця факультету з підприємствами та державними установами. Олександр Васильович керує магістерськими роботами студентів, а зараз працює над власною докторською дисертацією. Тож Алла Василівна побажала наснаги у цій роботі та успішного захисту дисертації і вручила ювіляру Почесну грамоту за підписом ректора ЗНУ.
Іменинника в цей день привітали також завідувачі та співробітники усіх кафедр економічного факультету, студенти, у тому числі ведучі вечора – першокурсники Євген Васильченко та Карина Баклицька, а також добрі друзі. Вони подарували вітальні адреси, пам’ятні подарунки, квіти і пісні, які виконали Ангеліна Сур, Єлизавета Сатаєва та Інна Коваленко. А колеги з рідної кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами ще вручили медаль до 60-річчя разом із жартівливою інструкцією з користування, яку зачитала доцент цієї кафедри Інна Іващенко.
У цей день привітав ювіляра і, у свою чергу, прийняв від нього поздоровлення, й інший іменинник економічного факультету – старший викладач кафедри економічної кібернетики Сергій Чеверда. До побажань колег приєдналися і гості факультету, з якими Олександра Лепьохіна пов’язує давня дружба від часів служби в армії у прикордонних військах, – представники Запорізького обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ». Вони згадали часи, які разом провели на турецькому кордоні, захищаючи рідну країну. Військові побратими подарували ювіляру віршовані рядки.
Олександр Лепьохін висловив вдячність усім присутнім та колективу Запорізького національного університету, а молоді дав настанову зростати не тільки як фахівці, а й плекати людяність і духовність, шанувати рідних, надавати підтримку старшим, захищати слабких, а насамкінець побажав викладачам та студентам патріотизму і наснаги у всіх починаннях.

Олена Хлистун,
Морозова Катерина