Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету посіла 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

19.03.2015 15:48 Все Факультети Економічний Економічний факультет конкурс перемога

17 березня у Харківському національному університеті імені Семена Кузнеця відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із групи спеціальностей: «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці». До участі в інтелектуальному змаганні запросили близько 60 студентів із різних вишів країни, у тому числі – представницю ЗНУ Маргариту Піун, яка гідно представила наш виш, посівши 3 місце.

Захист результатів власних наукових досліджень студентів, який оцінювався кваліфікованим журі, відбувся у форматі наукових доповідей. За результатами їхньої роботи, дипломом ІІІ ступеня була нагороджена студентка 3 курсу економічного факультету Маргарита Піун за наукову роботу «Визначання потенціалу та перспектив розвитку ринку органічної продукції в Україні». Науковий керівник призерки – декан економічного факультету, професор Алла Череп.
У своїй роботі студентка представила власний методичний підхід щодо вимірювання ємкості ринку органічної продукції Украйні, проведена сегментація та запропоновано поетапне розширення ринку за рахунок поступового залучення споживачів з різною купівельною спроможністю. Також у роботі наголошувалось на необхідності адаптації до міжнародних норм добровільної сертифікації органічної продукції та перспективності виходу на ринки Європи.
«Дуже приємно було брати участь у конференції, бо це – свідчення того, що наша робота заслуговує на увагу. Члени журі наголосили на тому, що обрана тема є на сьогодні дуже актуальною, тож ми не помилилися з її вибором. Під час дослідження ми дійшли висновку, що попри великий потенціал – такий, як родючі ґрунти, сприятливі кліматичні умови, – українська сільськогосподарська продукція експортується як технічна сировина і корм для тварин. За умови інформування споживачів, налагодження системи сертифікації, належного контролю за якістю продукції, буде розширюватися не лише внутрішнє споживання, а й українська продукція буде завойовувати нові ринки. Досліджуючи тему ми зробили відповідні розрахунки, внесли свої пропозиції і дуже раді, що були почуті науковим співтовариством із різних регіонів країни», - прокоментувала свою перемогу молода дослідниця.
Вітаємо Маргариту та Аллу Василівну з досягненням та бажаємо подальших успіхів в науковій діяльності!