Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ студенти провели Свято весни

У Торговому коледжі ЗНУ студенти провели Свято весни

11.03.2015 09:30 Торговий коледж свято

10 березня в Торговому коледжі ЗНУ відбувся концерт «Свято весни». Студенти продемонстрували глядачам усе розмаїття своїх талантів, укотре довівши, наскільки вони обдаровані.

Ведучими заходу стали студенти Павло Волобуєв і Владислав Каргієв. Вони щиро вітали викладачів з початком весни піснями, віршами та танцювальними номерами найрізноманітніших жанрів. Аліна Задорожня й Тетяна Павленко в цей вечір були одягнені в святкове національне вбрання і радували присутніх українськими піснями. Повільну романтичну композицію в стилі контемп виконали студенти групи 9 ТК 1 /13 Родіон Леонов, Карина Кириченко та Ганна Кліменко. Першокурсники теж не відставали в цей день від своїх старших колег. Юрій Юринський зі своєю партнеркою станцювали вальс, здивувавши всіх своєю пластичністю та грацією.
Студенти 2 курсу Валерій Графський та Андрій Гончаренко присвятили чарівним дівчатам авторську пісню, за яку їх винагородили гучними оплесками. Справжньою родзинкою свята став колективний танець групи 9 ТК 1/13, під час якого на сцену вийшла їхня куратор – викладач Єлизавета Лисенко.

Торговий коледж