Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся ІІ тур міського конкурсу на кращий відгук іноземною мовою про прочитану книгу серед старшокласників

20.03.2015 10:09 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

18 березня на факультеті іноземної філології завершився ІІ тур міського конкурсу на кращий відгук іноземною мовою про прочитану книгу серед учнів 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Запоріжжя. Конкурс проводився у рамках співпраці нашого університету (та факультету іноземної філології зокрема) з інформаційно-аналітичним методичним центром департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. У другому турі взяли участь 32 конкурсанти (16 - з англійської мови, 7 - з німецької, 8 - з французької та 1- з іспанської).

Декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна та методист інформаційно-аналітичного методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Ірина Нагорнова привітали учасників заходу та побажали їм успіху і творчої наснаги.
Другий тур конкурсу передбачав відкритий захист творчих робіт англійською, німецькою, французькою або іспанською мовами за відповідними секціями (відгук про прочитану книгу англомовного/ німецькомовного/ франкомовного/ іспаномовного письменника), а також обговорення та дискусію іноземними мовами за участю журі, конкурсантів та гостей заходу.
За результатами засідання круглих столів, журі визначило переможців, які будуть оголошені в Запорізькому національному університеті під час проведення ХХ семінару-практикуму для вчителів іноземних мов, який традиційно організовує факультет іноземної філології. На пленарному засіданні заходу будуть вручені сертифікати всім учасникам, а також грамоти переможцям.
Чекаємо на учасників, їх учителів та батьків 23 березня о 13:00 в актовій залі 2 корпусу університету.

Факультет іноземної філології