Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ зустрілися зі старшокласниками ліцею «Перспектива»

Представники ЗНУ зустрілися зі старшокласниками ліцею «Перспектива»

20.03.2015 11:16 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет соціальної педагогіки та психології факультет іноземної філології

Близько 60 учнів 10-11 класів Запорізького ліцею «Перспектива» побували на зустрічі-презентації Запорізького національного університету та його факультету соціальної педагогіки та психології й факультету іноземної філології.

Директор ліцею «Перспектива» Костянтин Саміло підкреслив, що адміністрація школи виявила бажання запросити на зустріч саме фахівців Запорізького національного університету через те, що виш приділяє особливу увагу якісному професійному орієнтуванню своїх майбутніх абітурієнтів. Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська наголосила на тому, що в ЗНУ продовжують проводити безкоштовні тренінги із ЗНО, тож на учнів чекають у виші 22, 29 березня та 5 квітня. Детальнішу інформацію про заходи старшокласники можуть знайти на сайті ЗНУ: http://www.znu.edu.ua/
Між іншим, чимало хто з присутніх майбутніх абітурієнтів уже пройшли пробне тестування 15 березня. Учні поділилися враженнями, що завдання з біології вдалося розв’язати без проблем, а ось рівень з хімії здався їм важчим. Двоє одинадцятикласників з «Перспективи» зізналися, що побувавши на тренінгах ЗНУ, вони змінили своє рішення вступати до медичного вишу, а натомість обрали біологічний факультет ЗНУ. Адже були вражені доброзичливою атмосферою, доступними роз’ясненнями фахівців. Саме це і зорієнтувало учнів на наш виш.
Про правила прийому, терміни вступної кампанії, перелік документів та пріоритетність ВНЗ розповів старшокласникам відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ Дамір Бікулов. Також у своєму виступі він навів приклади розрахунків конкурсного балу. Дамір Тагірович надав інформацію і щодо порогового балу ЗНУ, відповів на запитання, як дізнатися результати вступних іспитів, коли приносити документи.
На зустрічі для учнів також презентували можливості навчання на факультеті соціальної педагогіки та психології й факультеті іноземної філології, адже згідно аналізу минулорічних показників, саме ці факультети користувалися особливою увагою ліцеїстів «Перспективи». І зараз їх як талановитих першокурсників відзначають викладачі факультетів.
Заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету СПП Олена Лещенко розповіла про спеціальності, унікальні наукові проекти, міжнародну співпрацю. Її колега з факультету іноземної філології – доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Олександр Чирвоний – наголосив на сучасних технологіях навчання, потужному професорсько-викладацькому складі тощо. Всі охочі також змогли отримати індивідуальні консультації у фахівців та ознайомитися з інформаційно-роз’яснювальними матеріалами, буклетами.

Марія Канцелярист