Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ триває наукова конференція «Молода наука-2015»

23.03.2015 11:39 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ Конференція

Студенти Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету продовжують активно брати участь у засіданнях секцій VIІ університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2015». Так, 18 березня студенти I-IV курсів презентували свої наукові роботи під час засідання секції інформаційних технологій і програмування.

На початку заходу викладач інформатики ЕПК Олена Циммерман привітала присутніх із продовженням роботи конференції, а також представила молодим науковцям суддівську колегію у складі заступника директора з навчально-методичної роботи Альони Ходаковської, голови циклової комісії Наталії Калашнікової, викладачів інформатики Геннадія Циммермана, Інни Кирилової та випускників коледжу спеціальності «Розробка програмного забезпечення».
Під час захисту своїх наукових робіт студенти розглянули процес розвитку комп’ютерної техніки, сучасні тенденції використання вільного програмного забезпечення, проблеми комп’ютерної грамотності та інформаційної культури.
Значну цікавість у аудиторії викликала робота першокурсниці коледжу Анастасії Чуприної на тему «Вплив інформаційних технологій на психіку людини та навчальний процес». Студентка порушила питання впливу IT на психіку людей, проблеми «хакерства» та ігрової наркоманії.
Не менш цікавою виявилася і доповідь Артема Марченка на тему «Движки та технологія їх використання для розробки програмних засобів».
У свою чергу, Владислав Скубицький підготував доповідь на тему «Практичне застосування задачі про розфарбування графів», а Юлія Бадло розповіла присутнім про розробку інформаційної системи для малого бізнесу.
Найкращими програмними проектами були визнані роботи Олександра Плоткіна «Розробка алгоритму та програми шифрування даних на основі схеми Ель-Гамаля» та Наталії Ілющенко «Розробка інформаційної системи по обліку та обробці документації між структурними підрозділами підприємства».
Робота Світлани Собержанської та Аліни Ошур на тему «Впровадження веб-квест технологій в навчальний процес» була відзначена як найкраща. Саме вони посіли перше місце у конференції.
Студентки розповіли аудиторії про веб-квест, назвали переваги та недоліки дистанційного навчання. Окрім того, під час свого наукового дослідження вони провели опитування серед студентів та викладачів про необхідність веб-квесту як активної навчальної складової. Загалом було опитано більше 130 студентів та 10 викладачів коледжу. За результатами опитування, веб-квест, як вид навчання, найкраще сприйняв I курс.

Юлія Гузенко та Наталія Рахманіна,
інформсектор ЕПК